Jasełka i Koncert Kolęd

,,Zanim kolędy popłyną, nim się choinka rozjarzy
Opłatka białą kruszyną - dzielą się młodzi i starzy.
I my też z wszystkimi razem, biorąc opłatek do ręki

Życzymy - niech wszystkich darzy Swą łaską Jezus Maleńki"

Dzień - 21 grudnia 2017r.- w naszej szkole - przebiegł w atmosferze Jasełek i Koncertu Kolęd, poprzez który oddaliśmy cześć Chrystusowi, świętując dzień Jego Urodzin.

Uroczystość odbyła się w dwóch turach,od godz. 9.00 uczestniczyły w niej młodsze dzieci z przedszkola ze swymi Paniami i uczniowie klas I - IV, a od godz.12.00 uczniowie klas V - VII i oddziały gimnazjalne.

Pani Dyrektor Sylwia Kotowska powitała serdecznie wszystkich zebranych.

Zaszczycili nas swoją obecnością : Wójt Gminy Jeżów - Pani Anna Szeligowska, Ksiądz Proboszcz Andrzej Chmielecki, przedstawiciele Rady  Rodziców i Urzędu  Gminy w Jeżowie, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły, Rodzice i Dziadkowie.

Wybrzmiały serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne.

Po przerwie podziwialiśmy piękne, barwne i bardzo wzruszające występy uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie pod kierunkiem swoich wychowawców.

Każdy występ był wspaniały, zachwycaliśmy się treścią kolęd, pastorałek i pieśni na cześć Chrystusa, a przede wszystkim aranżacją każdego utworu. Każdy występ wnosił coś nowego, niepowtarzalnego, zaangażowali się wszyscy, z myślą o Tym, który przez Swoją Bożą miłość, ubogacił nas jednością i pokojem.

Cieszyliśmy się też obecnością wśród nas Parafialnego Zespołu Iskra, który złożył nam życzenia i wprowadził w sylwestrowy nastrój.

Na koniec Panie z Rady Rodziców wręczyły upominki za udział uczniów w świątecznych konkursach.

Bogu niech będą dzięki  i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy  Bogu i młodemu pokoleniu poświęcili swój czas, by im pokazać, czym jest nasza wiara, nadzieja i miłość.

Autor: Beata i Jolanta Szulc, Joanna Adamska - Siemiątkowska