Poznajemy pracę lekarza i pielęgniarki

W dniu 28.11.2017r. realizując program  przedszkolnej preorientacji zawodowej „Poznajemy zawody ’’dzieci  poznały pracę pana doktora i pani pielęgniarki oraz niezbędne akcesoria, które są potrzebne pracownikom służby zdrowia.

Przedszkolaki podczas pogadanki z panem doktorem i panią pielęgniarką chętnie zadawały pytania związane z ich zawodem. Następnie zwiedziły pomieszczenia czyli gabinet zabiegowy, rehabilitacyjny, lekarski itp.

Chętne dzieci zostały przez panią pielęgniarkę zważone i zmierzone, wykazały się dużą odwagą i otrzymały odznakę dzielnego pacjenta. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali słodką niespodziankę i w radosnym nastroju powróciły do przedszkola.

Dziękujemy Pani doktor Barbarze Onisk- Strąk za włączenie się w realizację programu przedszkolnego.

Wycieczka została zorganizowana przez koordynatora programu panią Justynę Szcześniak.

Autor: Justyna Szcześniak