Ślubowanie uczniów klas I

30 października  2017r. dzieci z  klas I przystąpiły do grona uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jeżowie.

W obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów i przedszkolaków zaprezentowały swoje wiadomości i umiejętności recytacji, śpiewu, wiadomości o Polsce oraz o bezpiecznym poruszaniu się po drogach.

Przed sztandarem przyszli uczniowie szkoły ślubowali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię klasy i szkoły.

Była to bardzo wzniosła uroczystość, zwłaszcza chwila, gdy pani dyrektor Sylwia Kotowska wielkim ołówkiem pasowała ich na pełnoprawnych uczniów.

Po złożonym ślubowaniu uczniowie otrzymali mnóstwo upominków zarówno od starszych jak i młodszych kolegów oraz od rodziców.

Nie zabrakło również niespodzianki od dyrektor Banku Spółdzielczego Pani Iwony Łęczyckiej.

Po zakończonej uroczystości wszystkie pierwszaki, rodzice oraz goście zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Był to bardzo wzniosły dzień, który z pewnością zostanie bardzo długo zapamiętany przez pierwszoklasistów.

Autor: Małgorzata Nielepkowicz