Cyrk "Szok" w naszej szkole

27 września 2017r. przedszkolaki oraz uczniowie młodszych klas Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Jeżowie wzięły udział w pokazach cyrkowych zorganizowanych w sali gimnastycznej.

Cyrk o nazwie ,,Szok” zaskoczył dzieci wieloma atrakcjami. Zaprezentowano m. in. żonglerkę, akrobacje, iluzje. Dużą niespodzianką dla dzieci była  tresura zwierząt. Największe  emocje wywołał wąż na ramionach treserki. Szybko okazało się, że jest on niegroźny i chętnych do potrzymania gada nie brakowało.

Ważną osobą na scenie był oczywiście Klaun, który rozbawiał publiczność swoimi występami. Wybrani przez niego uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać triki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich.

Przedstawienie zakończyło się   pojawieniem się na scenie  ogromnego misia, który rozbawiał dzieci w rytm muzyki.

W sali cały czas rozbrzmiewały na przemian salwy śmiechu i gromkie brawa.

Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć.

Autor: Anna Szklarek