Bal Pani Jesieni

Jesienne barwy towarzyszyły przedszkolakom z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jeżowie podczas specjalnego Balu u Pani Jesieni.

22 września 2017 wszystkie dzieci z Przedszkola Gminnego w Jeżowie skorzystały z zaproszenia Pani Jesieni i przybyły na bal w kolorowych strojach.

Wśród bawiących się była oczywiście niejedna Pani Jesień, były też zwierzęta leśne, które jeszcze nie zapadły w sen zimowy, grzybki, listki i wiele innych bardzo ciekawych postaci.  W tym dniu nasze przedszkole wyglądało jak zaczarowany jesienny las.

Podczas jesiennej uroczystości nie zabrakło takich atrakcji: tańców i pląsów tematycznie związanych z jesienią, różnorodnych konkursów przygotowanych przez Panią Jesień.
Nie zabrakło oczywiście degustacji. Można było skosztować sałatki owocowej zrobionej przez dzieci. Przedszkolaki były zachwycone, ponieważ wiedzą, że w owocach jest dużo witamin, które pomagają im rosnąć zdrowo.

Na uroczystym balu nie mogło zabraknąć pani dyrektor Sylwii Kotowskiej, pani wicedyrektor –  Barbary Hoffman – Sroka i pani wicedyrektor  Honoraty Michalskiej.

Pani dyrektor przygotowała również niespodziankę z okazji Dnia Przedszkolaka i każde dziecko otrzymało słodki smakołyk.

Po roześmianych minach przedszkolaków widać było, że był to udany bal!

Panią Jesień żegnamy i za rok do naszej szkoły znów zapraszamy.

Autor: Anna Duczek