PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. To także jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka - od tego dnia staje się pełnoprawnym przedszkolakiem. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Sylwia Kotowska, która powitała przybyłych gości. W części artystycznej maluszki przekonały wszystkich o tym, że zasługują na miano przedszkolaka. Zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla maluszków było to wielkie przeżycie, a dla Rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy maluszek otrzymał dyplom pasowania, kolorową książeczkę i słodkości. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort. Gratulujemy naszym mądrym maluchom i życzymy, by nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów i koleżanek. Dziękujemy Panu Mariuszowi Guzickiemu, Burmistrzowi miasta Jeżowa za przybycie i rozdanie dzieciom słodyczy, a także Radzie Rodziców Przedszkola za ufundowanie odznak i dyplomów.