Podsumowanie akcji „Przynieś radość potrzebującym dzieciom”.

Koło Wolontariatu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przygotowało z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia kolejną już w tym roku akcję.

Tym razem nosi ona nazwę „Przynieś radość potrzebującym dzieciom”. Dzieci przynosiły nowe zabawki, gry stolikowe, przybory szkolne oraz słodycze. Dzięki sponsorom paczki dla dzieci były w tym roku szczególnie obfite. Święty rozdał je dzieciom 6 grudnia.

W tym roku paczki otrzymały dzieci z niepełnosprawnościami oraz znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Wśród sponsorów znaleźli się: - Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jeżowie, Gminne Przedszkole W Jeżowie; - Riello Delta Power Sp. z o.o; - Adriana i Mariusz Ferlich; - Tartak Rogów Justyna Guzicka; - P P H U Joanna Kędzierska Paszkowska; - MBM Dachy Michał Urysiak; - Centrum Edukacji Get Smart Paulina Kubiak; - MMComputers Marcin Majewicz; - TOM – TRANS Tomasz Kazimierczak; - Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu o/Jeżów - Iwona Łęczycka; - OK-BUD Waldemar Każmierczak; - Planeta Dzieci Teresa Kencler; - Bogumiła i Waldemar Kencler; - Full-Dach-Centrum Pokryć Dachowych Robert Skorzycki; - MAR-TOM Maria i Tomasz Masłocha; - DRK Logistic Katarzyna Kazimierczak i Robert Kazimierczak.

To prawdziwa przyjemność, a świadomość, że pomagamy innym, to najlepsze motywacja.

Kiedy prezenty dostaje dziecko, które reaguje wielkim uśmiechem a u opiekunów pojawiają się łzy szczęścia, wtedy jesteśmy przekonane, że robimy coś naprawdę dobrego i pożytecznego.

Autor: Adrianna Ferlich

Paczki przygotowywane przez wolontariuszy