Jesteś tutaj: Start / Informacje dla rodziców / Harmonogram dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Jeżowie dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców w roku szkolnym 2023/2024.
Harmonogram dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Jeżowie dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców w roku szkolnym 2023/2024.
(zgodnie z art. 1 pkt. 34 ustawy z dnia 5.08.2022 r. o zmianie ustawy Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw)
Lp. | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina |
1. | Białek Krzysztof | czwartek | 7.00 - 8.00 |
2. | Bucholc Justyna | wtorek | 14.30 - 15.30 |
3. | Chwaliński Paweł | piątek | 14.30 - 15.30 |
4. | Delewska - Dobruszek Kinga | środa | 13.30 - 14.30 |
5. | Dobruszek Marcin | wtorek | 13.30 - 14.30 |
6. | Ferlich Adriana | poniedziałek | 7.30 - 8.00 |
piątek | 7.30 - 8.00 | ||
7. | Fert Wioletta | wtorek | 7.00 - 8.00 |
8. | Gawarzyńska Maja | środa | 14.25 - 15.25 |
9. | Gołębiowska Joanna | poniedziałek | 15.20 - 16.20 |
10. | Gruchała Ewa | wtorek | 14.30 - 15.30 |
11. | Gruchała Katarzyna | poniedziałek | 7.00 - 8.00 |
12. | Grzegorczyk Anna | środa | 14.25 - 14.55 |
piątek | 14.25 - 14.55 | ||
13. | Jabłońska Magdalena | czwartek | 7.30 - 8.00 |
piątek | 7.30 - 8.00 | ||
14. | Jaskuła Martyna | poniedziałek | 16.00 - 16.30 |
środa | 16.00 - 16.30 | ||
15. | Kądziołka Zbigniew | wtorek | 13.30 - 14.00 |
16. | Kijo Elżbieta | poniedziałek | 7.30 - 8.00 |
środa | 7.30 - 8.00 | ||
17. | Klemba Lucyna | wtorek | 7.00 - 8.00 |
18. | Kośliński Adam | wtorek | 13.30 - 14.30 |
19. | Koziarska Małgorzata | wtorek | 14.30 - 15.30 |
20. | Kruz - Zglińska Jolanta | poniedziałek | 7.00 - 7.30 |
piątek | 7.00 - 7.30 | ||
21. | Kryźba Magdalena | poniedziałek | 15.20 - 16.20 |
22. | Michalska Honorata | wtorek | 14.30 - 15.30 |
23. | Nielepkowicz Małgorzata | wtorek | 7.00 - 8.00 |
24. | Stępniarek Iwona | wtorek | 14.30 - 15.30 |
25. | Strzelczyk Ewelina | piątek | 14.30 - 15.00 |
26. | Szeligowska Anna | czwartek | 7.30 - 8.00 |
wtorek | 14.30 - 15.00 | ||
27. | Szklarek Anna | poniedziałek | 15.20 - 16.20 |
28. | Szulc Beata | wtorek | 15.15 - 16.15 |
29. | Szulc Jolanta | poniedziałek | 7.30 - 8.00 |
piątek | 7.30 - 8.00 | ||
30. | Wilkowska Monika | wtorek | 7.30 - 8.00 |
środa | 7.30 - 8.00 | ||
31. | Wyrzykowska Grażyna | wtorek | 14.30 - 15.30 |
32. | Wyszomirska Beata | piątek | 7.00 - 8.00 |