Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

O godzinie 9.00 uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z wychowawcami uczestniczyli w mszy świętej w kościele parafialnym. Po eucharystii uczniowie przeszli do szkoły, gdzie w hali sportowej wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor szkoły p. Sylwia Kotowska.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy Jeżów pan Mariusz Guzicki, który wręczył nagrody uczniom, który osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w tym roku szkolnym. Nagrody otrzymały Nina Janowska z kl.VIIIb i Hanna Topolewska z klasy VIIIa. Pan wójt życzył uczniom i nauczycielom bezpiecznych, pełnych słońca i odpoczynku wakacji, a absolwentom dostania się do wymarzonych szkół.

Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru i złożenie przez uczniów klas VIII uroczystego ślubowania.

Uczniowie klas VIII ślubując zapewniali, że będą dawać chlubne świadectwo o swojej szkole, kierować się w życiu systemem wartości propagowanym przez szkołę, pamiętać i czcić Patrona Szkoły, pamiętać o młodszych kolegach, pedagogach, szanować drugiego człowieka, będą otwartymi na potrzeby innych ludzi, swoim działaniem będą szerzyć dobro, a swoją nauką i pracą świadczyć o swoim patriotyzmie, kultywować będą regionalne tradycje.

W dalszej części uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców złożyli podziękowania dyrekcji szkoły za prowadzenie placówki oraz rodzicom, który pracowali w radzie rodziców za pracę.

Pani dyrektor Sylwia Kotowska wręczyła na zakończenie nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w minionym roku szkolnym, a tym samym otrzymali świadectwo z biało - czerwonym paskiem. Rodzicom pani dyrektor wręczyła listy pochwalne.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.