KONKURS PLATYCZNO-TECHNICZNY "MÓJ ULUBIONY MIŚ."

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), zapraszam wszystkie chętne Przedszkolaki do wzięcia udziału w konkursie plastyczno- technicznym „Mój ulubiony Miś”.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przewodniczący Rady Rodziców Gminnego Przedszkola w Jeżowie, który jest jednocześnie fundatorem nagrody głównej oraz tych za II i III miejsce.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkola. Udział w konkursie plastyczno – technicznym jest dobrowolny. Praca może być wykonana przez uczestników konkursu wraz z rodzicami. Każdy z przedszkolaków może wykonać tylko jedną pracę.

3. Praca plastyczno – techniczna przedstawiać ma postać ulubionego misia. Dzieci wykonują pracę w wybrany przez siebie sposób. Każda praca powinna być zaopatrzona w karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy. Praca konkursowa powinna być złożona u nauczyciela-wychowawcy.

4. Oceny złożonych prac dokona komisja powołana przez Organizatora; oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność.

5. Prace należy przynieść do 20 listopada 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie upominków i dyplomów nastąpi ok. 25 listopada 2020 roku. Wyniki końcowe zostaną zamieszczone na tablicy ściennej Rady Rodziców oraz na stronie internetowej przedszkola.

Serdecznie zapraszam!

Mariusz Ferlich

• Powiększ obraz

Miś z niebieskim serduszkiem.