ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK

15 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk.

Jest to ogólnoświatowa akcja edukacyjna, której celem jest globalna edukacja związana z tematem mycia rąk.

Autor: Anna Marczyk

• Powiększ obraz

Dekoracja z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Słoneczka sprawdzają, jak działa mydło i woda na wirusa. Doświadczenie.

• Powiększ obraz

Chłopiec z grupy Słoneczka rysuje na kartce papieru krople wody.

• Powiększ obraz

Dziewczynka z grupy Słoneczka wycina wcześniej odrysowaną na kartce swoją dłoń.

• Powiększ obraz

Chłopiec z grupy Słoneczka przykleja wyciętą dłoń na Drzewie czystych dłoni.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Słoneczka pozują do zdjęcia na tle grupowej pracy pracy plastycznej ,,Drzewo czystych rąk".

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Żabki siedzą w kole. Przypominają sobie zasady prawidłowego mycia rąk.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Żabki siedzą w kole. Oglądają obrazki środków służących do mycia rąk.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Żabki siedzą w kole. Oglądają ilustracja przedstawiającą sytuacje w jakich należy myć ręce.

• Powiększ obraz

Dzieci z grupy Żabki siedzą przy stoliku. Wyklejają kolorowymi kwadracikami mydełko.

• Powiększ obraz

Dziewczynki z grupy Motylki siedzą przy stoliku. Wykonują pracę plastyczną ,,Czarodziejska dłoń".

• Powiększ obraz

Chłopiec z grupy Motylki siedzi przy stoliku. Wykonuje pracę plastyczną ,,Czarodziejska dłoń".

• Powiększ obraz

Prace plastyczne wykonane przez dzieci z grupy Motylki. ,,Co można wyczarować z dłoni?"