DEKORACJE PRZEDSZKOLNE- JESIEŃ

• Powiększ obraz

Dekoracja z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

• Powiększ obraz

Na szybach okiennych białe i czerwone serduszka. Nad nimi biały gołąb z rozpostartymi skrzydłami.

• Powiększ obraz

Dekoracja z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

• Powiększ obraz

Na tablicy umieszczona jest kolorowa plansza przedstawiająca symbole narodowe. Widoczna jest też dziewczynka z flagą biało-czerwoną, godło Polski, herb Warszawy oraz symbol Polski Walczącej.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Kropelki deszczu.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Kropelki deszczu.

• Powiększ obraz

Postać Pani Jesieni w sukience wykonanej z kolorowych liści. Z dłoni wyfruwają ptaki w kolorze białym i czerwonym.

• Powiększ obraz

Postać Pani Jesieni w sukience wykonanej z kolorowych liści.

• Powiększ obraz

Postać Pani Jesieni w sukience wykonanej z kolorowych liści.

• Powiększ obraz

Dzień Postaci z Bajek. Postać Hello Kitty, Twettiego, Czerwonego Kapturka...

• Powiększ obraz

Światowy Dzień Zwierząt. Sylwetki psów.

• Powiększ obraz

Dzień Chłopaka. Postać chłopca Supermena wśród chmur i rakiet.

• Powiększ obraz

Dzień Chłopaka. Obrazek chłopca i kartka z życzeniami.

• Powiększ obraz

Kącik jesienny. Szyszki, kasztany, żołędzie, liście, mech, igły sosnowe, gałęzie, hortensje i pałki tataraku.

• Powiększ obraz

Kącik jesienny. Szyszki, kasztany, żołędzie, liście, mech oraz dynie.

• Powiększ obraz

Kącik jesienny. Szyszki, kasztany, żołędzie, liście, mech.

• Powiększ obraz

Dzień Jabłka. Grupa Motylki, dwa tańczące jabłuszka.

• Powiększ obraz

Dzień Jabłka. Na tablicy wiszą czerwone jabłka, na krześle stoi koszyk ze świeżymi jabłkami.

• Powiększ obraz

Gąsienica z napisem Dzień Jabłka, dwa wesołe obrazki jabłek. Obrazek z jabłkami złożony z czterech części.

• Powiększ obraz

Dzień Przedszkolaka. Roześmiane sylwety dwóch dziewczynek i dwóch chłopców.

• Powiększ obraz

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Kolorowe balony i kwiaty z papieru.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja w pomarańczowej ramce. Cztery czarne tańczące baletnice trzymające jesienne listki.

• Powiększ obraz

Nasze urodziny. Brązowy miś z różową kokardą, a nad nim dwanaście kolorowych balonów.

• Powiększ obraz

Logo grupy Żabki na drzwiach wejściowych. Duża, uśmiechnięta, zielona żabka.

• Powiększ obraz

Dwie kolorowe sowy siedzące na gałęziach. Wokół żółte, czerwone i pomarańczowe liście.

• Powiększ obraz

Logo grupy Słoneczka na drzwiach wejściowych. Uśmiechnięte słońce, promienie zrobione z odrysowanych rączek.

• Powiększ obraz

Logo i motto grupy Motylki na drzwiach wejściowych.

• Powiększ obraz

Dekoracja drzwi: Gotowi na jesień? Pomarańczowy parasol i spadające kolorowe liście.

• Powiększ obraz

Dekoracja drzwi: Gotowi na jesień? Pomarańczowy parasol, spadające kolorowe liście i żołądź.

• Powiększ obraz

Logo grupy Biedronki na drzwiach wejściowych. Duża, uśmiechnięta biedronka z rozchylonymi skrzydłami.

• Powiększ obraz

Dekoracja drzwi. Witamy, czarna baletnica, kolorowe biedronki i kolorowe, jesienne liście.

• Powiększ obraz

Dekoracja drzwi. Jesienne drzewa z kolorowymi listkami, pod drzewem wesoły jeżyk.

• Powiększ obraz

Kącik jesienny. Szyszki, kasztany, żołędzie, liście, hortensje i pałki tataraku.

• Powiększ obraz

Dekoracja na powitanie przedszkolaków. Dziewczynka i chłopiec trzymają powitalny napis.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja. Słońce wyglądające zza chmur, drzewo z kolorowymi listkami, wiewiórka i żołędzie, jeżyk, muchomory i słoneczniki.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja. Szczęśliwy prosiaczek wśród liści, kasztanów i grzybów.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja. Sowa siedząca na drzewie, wiewiórka niosąca zapasy, uśmiechnięty jeżyk i skradający się lis.

• Powiększ obraz

Tablica z zasadami prawidłowego poruszania się po ulicy.

• Powiększ obraz

Gałąź wierzby z kolorowymi listkami zawieszona przy suficie.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Uśmiechnięta żabka w kolorowych liściach i wesołe słonko z chmurką.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Parasolka w kolorowe paski wśród kropelek deszczu i parasolka w kolorowe paski wśród jesiennych liści.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Kropelki deszczu i wiewiórka wśród kolorowych liści.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Drzewo i jesienne, kolorowe liście.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Drzewo i jesienne, kolorowe liście. Kropelki deszczu i kolorowe liście.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja na sznurku. Kolorowe liście, kasztany, uśmiechnięte dynie.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja na sznurku. Kolorowe liście, kasztany, uśmiechnięte dynie i grzybki.

• Powiększ obraz

Jesienna dekoracja na sznurku. Kolorowe liście, kasztany, żołędzie, uśmiechnięte dynie i grzybki.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Parasolka ozdobiona listkami w kropelkach deszczu. Parasolka ozdobiona listkami wśród jesiennych liści.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Jesienne owoce i wesołe dzieci.

• Powiększ obraz

Dekoracja okna. Jesienne owoce i wesołe dzieci.

• Powiększ obraz

Dekoracja drzwi. Czarne baletnice z kolorowymi parasolkami wśród jesiennych liści.