Szanowni Rodzice przedszkolaków i uczniów naszej szkoły,

dobiegł końca ten nietypowy rok szkolny. Dziś, jeszcze szczególniej niż kiedykolwiek, zasługujemy wszyscy na wakacje – uczniowie, nauczyciele i Wy – bohaterowie dnia codziennego. Tym razem sprawdziliście się nie tylko, jako Rodzice, ale także jako "domowi nauczyciele". Dziękujemy za to, że wszyscy włożyliśmy maksymalny wysiłek, aby nasze dzieci miały poczucie wspólnoty szkolnej i możliwość kontynuowania nauki, mimo przeciwności. Dziękujemy za wyrozumiałość, życzliwość i wsparcie.

Szczególnie dziękujemy Zarządowi Rady Rodziców szkoły – na czele z panią Aleksandrą Pałygiewicz, i przedszkola – na czele z panem Mariuszem Ferlichem. Przede wszystkim za spokojne, racjonalne i wspierające podejście do naszych działań podejmowanych w zdalnym nauczaniu. Ale także za ogrom pomysłów i inicjatyw służących rozwojowi Zespołu.

Życzymy Wam, by słoneczne wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas letnich dni energia niech pozwoli wrócić w przyszłym roku szkolnym do kolejnych zadań i planów.

Do zobaczenia.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy