Piknik Rodzinny

W piątkowe popołudnie 24 maja rodzice, dzieci z przedszkola i uczniowie z klas I – IV bawili się na wspólnym ekologicznym Pikniku Rodzinnym przygotowanym przez Dyrekcję, Nauczycieli i Radę Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jeżowie.

Impreza została podzielona na dwie części: pierwsza odbywała się w sali gimnastycznej, druga natomiast na boisku szkolnym.

Na sali gimnastycznej zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne oraz klasy I-III pod opieką swoich pań wychowawczyń. Zostały wykonane nie tylko piosenki dla mamy i taty, ale również tańce, przedstawienie teatralne, krótkie humorystyczne scenki z życia rodziny i pokaz ekologicznej mody.

Po występach Pani Monika Wilkowska prowadząca piknik zaprosiła wszystkich na boisko szkolne gdzie czekały na dzieci atrakcje. Były dmuchane zamki, malowanie buzi, fotobudki, wata cukrowa, malowanie na folii strech, pokazy przygotowane przez Straż Pożarną oraz Policję, a także pokaz iluzjonisty. W kącikach gastronomicznych przygotowanych przez rodziców można było posilić się kiełbaską z grilla oraz innymi przysmakami. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Odbyła się także loteria fantowa oraz licytacja prac plastycznych dzieci.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, Rodzicom, Panu Michałowi Białek oraz Panu Sylwestrowi  Pacho, strażakom, policjantom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia naszym dzieciom.

Dzięki Państwa przyjaznej dłoni, dobrej woli możliwa była realizacja naszych celów i zamierzeń.

Autor: Monika Wilkowska