Wycieczka do Parku Zabaw w Łodzi

1 marca 2019 uczniowie z klas: Ia, Ib, IIa, III oraz kilkoro dzieci z grupy „ Witaminki” uczestniczyli w wycieczce do Parku Zabaw w Łodzi.

Dzieci miały możliwość w fantastyczny sposób spędzić czas. Nie tylko pogłębić więzi z kolegami i koleżankami z różnych klas i grup, ale również miały zapewniony aktywny wypoczynek i rozwój psychoruchowy.

Uczestniczyły w różnorodnych zabawach (m.in.: trampoliny, park linowy, basen z piłeczkami itp. ) oraz warsztatach sportowych i eksperymentalnych wyzwalających niezwykłą kreatywność dzieci. Nietuzinkowe podejście do zabawy i edukacji dzieci sprostały nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Wycieczka pozostawiła niesamowite wrażenia.

Właściwym podsumowaniem zorganizowanej atrakcji niech będą słowa Konfucjusza: „ Powiedz mi, a zapomnę, pokaż- a zapamiętam, pozwól mi działać, a zrozumiem”.

Autor: Iwona Gocek