Choinka szkolna

W dniu dniu 2.02.2019 r. w naszej szkole odbyła się Choinka Szkolna".

Pani Dyrektor Sylwia Kotowska przywitała przybyłych gości: Pana Wójta Gminy Jeżów Mariusza Guzickiego, Panie Wicedyrektor Barbarę Hoffman – Sroka i Honoratę Michalską, przedstawicieli Rady Rodziców – Aleksandrę Pałygiewicz, Izabelę Samecką, Wiolotę Dudek – Mozga, Mariusza Ferlicha oraz wszystkich przybyłych rodziców, dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły, życząc miłej zabawy. Pierwszym punktem uroczystości było przedstawienie,  przygotowane przez uczniów klasy trzeciej wraz z wychowawczynią Panią Anną Duczek oraz pomocą nauczyciela Panią Katarzyną Lisik. Przygotowali przedstawienie choinkowe pt. "Smerfne marzenie o śniegu".

Kolorowa dekoracja, piękne kostiumy oraz znakomita gra małych aktorów przeniosły nas w  świat bajki i dziecięcych fantazji. Występ uatrakcyjniły piosenki, tańce oraz zabawy zimowe.

Natomiast od godziny 11: 00 uczniowie naszej szkoły bawili się w rytmie utworów dyskotekowych na choince szkolnej.

Dzieci z klas młodszych poprzebierane w kolorowe stroje wspólnie z Panią Animatorką  bawili się świetnie przy profesjonalnym dyskotekowym oświetleniu. Od godziny 14: 00 zabawę uatrakcyjnił wszystkim Dj Piorun.  Podczas zabawy wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych wypieków, które były sprzedawane w bufecie przez rodziców uczniów klasy III.

Dzień choinki szkolnej był bardzo udany.

Podziękowania dla Dj Pioruna za zainstalowanie profesjonalnego oświetlenia dyskotekowego z efektami specjalnymi, Animatorki za umilenie zabawy oraz dla mam z klasy III za smaczne wypieki a także Pani Izabeli Sameckiej za uszycie kostiumów dla Smerfów.

Autor: Anna Duczek