Podsumowanie konkursu "Miś -mój przyjaciel"

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, 25 listopada 2018 roku ogłoszony został konkurs pt.: "Miś -mój przyjaciel".

Organizatorem konkursu był Przewodniczący Rady Rodziców Gminnego Przedszkola w Jeżowie, który był jednocześnie fundatorem nagrody głównej oraz tych za II i dwa III miejsca.

Podsumowanie konkursu odbyło się w piątek 14 grudnia 2018 r.

Wpłynęło 31 portretów misia. Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja w składzie: Wicedyrektor Zespołu Szkolno -Przedszkolnego -
p. Barbara Hoffman - Sroka, Przewodniczący Rady Rodziców p. Mariusz Ferlich, skarbnik Rady Rodziców p. Malwina Kerner, pedagog szkolny - p. Anna Szklarek oraz opiekun biblioteki szkolnej - p. Jolanta Szulc, postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I miejsce : Zuzanna Winciorek z grupy "Witaminki"

II miejsce : Lena Guzek z grupy "Żabki"

III miejsce : Joanna Banaszkiewicz z grupy "Żabki"
III miejsce: Łukasz Goździk z grupy "Żabki"

WYRÓŻNIENIA :
Szymon Ruciński z grupy "Słoneczka"
Kamila Mela z grupy "Biedronki"
Julia Frącz z grupy "Witaminki"
Natalia Sadach z grupy "Motylki"

Nagroda publiczności poprzez głosowanie internetowe: Nikola Leryk z grupy "Żabki"

Wyniki końcowe zostały zamieszczone na tablicy ściennej na dolnym korytarzu oraz na stronie internetowej przedszkola.
Wszystkim uczestnikom gratuluje pomysłowości w wykonaniu swoje go ulubionego misia i zapraszam do udziału za rok.

Autor: Mariusz Ferlich