III Edycja Powiatowego Dnia Wolontariusza

W dniu 12 grudnia 2018r. uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jeżowie pod  opieką p. Adriany Ferlich,  uczestniczyli w III Edycji Powiatowego Dnia Wolontariusza w Starostwie Powiatowym w Brzezinach. Jest to wyjątkowy dzień,  w którym dziękuje się  wszystkim osobom wspierającym działania społeczne i docenia ich wkład pracy.

Pani Starosta - Renata Kobiera, osobiście złożyła życzenia wszystkim wolontariuszom, opiekunom i obdarowała wszystkich dyplomem oraz statuetką w dowód uznania za Ich bezinteresowną pomoc w kształtowaniu otaczającej nas rzeczywistości oraz zmienianiu świata na lepszy.

Te dziesięć osób, które reprezentowało naszą szkołę na uroczystości, to zaledwie część wszystkich  uczniów należących do Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jeżowie.

Ze względów organizacyjnych, z całej rzeszy młodych ludzi gotowych nieść pomoc drugiemu człowiekowi, opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu wytypowały dziesięcioro najbardziej aktywnych.

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy i życzymy żeby zarażali swoją pasją wszystkich dookoła. Niech ta postawa będzie zawsze powodem do dumy i zadowolenia. Być może dla otaczającego nas świata jesteście tylko ludźmi, ale za to co robicie dla niektórych ludzi jesteście całym światem.

Autor: Adriana Ferlich