Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

" Idzie, idzie święty z nieba, oto jest wśród nas

Witaj Święty Mikołaju, witaj witaj nam..."

Dnia 06 grudnia 2018 roku nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Tak długo wyczekiwany - wywołał uśmiech nie tylko na twarzach przedszkolaków, ale także naszych zaproszonych gości.

Specjalnie dla Mikołaja dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały swoje umiejętności: deklamowały piękne wierszyki i śpiewały świąteczne piosenki.

Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz słodkie prezenty- czekoladowe mikołaje.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem wprowadziło wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom: p. dyr. Sylwii Kotowskiej, p. wicedyr. Barbarze Hoffman-Sroka, p. wicedyr. Honoracie Michalskiej oraz rodzicom z Rady Rodziców i oczywiście naszemu Mikołajowi.

Autor: Anna Marczyk, Jolanta Łyszkowicz