Zabawa Park – fajna sprawa!

Dnia 23.11.2018 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Zabawa Park mieszczącym się w Łodzi.

W wycieczce wzięło udział 42 dzieci pod opieką nauczycieli: p. Anny Duczek – kierownika wycieczki, p. Katarzyny Lisik, p. Anny Prasek, p. Małgorzaty Nielepkowicz, p. Klaudi Susik oraz p. Marcina Dobruszka.

O godzinie 8: 00 wyruszyliśmy autokarem do Łodzi. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci z klas IIa, IIb, III. Przed wycieczką uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego i kulturalnego zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Ciekawą niespodzianką okazało się skosztowanie pizzy. W czasie pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo je uzupełniliśmy w bufecie znajdującym się w Centrum Zabaw.

Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug, automatów i trampolin!  Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć.

Pobyt w tym magicznym i bajkowym miejscu szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji przybyliśmy do Jeżowa. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni…

Autor: Anna Duczek