Konkurs „Miś - mój przyjaciel"

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), zapraszam wszystkie, chętne Przedszkolaki do wzięcia udziału  w konkursie plastyczno- technicznym.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przewodniczący Rady Rodziców Gminnego Przedszkola w Jeżowie, który jest jednocześnie fundatorem nagrody głównej oraz tych za II i III miejsce.
2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do przedszkola.
Udział w konkursie plastyczno – technicznym jest dobrowolny. Praca może być wykonana przez uczestników konkursu wraz z rodzicami.
Każdy z przedszkolaków może wykonać tylko jedną pracę.
3. Praca plastyczno – techniczna przedstawiać ma postać ulubionego misia.
Dzieci wykonują pracę w formacie A4 lub A3, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.).
Każda praca powinna być na tylnej stronie podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy.
Praca konkursowa powinna być złożona u nauczyciela-wychowawcy.
4. Oceny złożonych prac dokona komisja powołana przez organizatora; oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność.
5. Prace należy przynieść do 10 grudnia 2018 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie upominków i dyplomów nastąpi  ok. 20 grudnia 2018 roku. Wyniki końcowe zostaną zamieszczone na tablicy ściennej Rady Rodziców oraz na stronie internetowej przedszkola.

Serdecznie zapraszam!
Mariusz Ferlich