Przedszkolaki starszym kolegom

W dniu 10 maja dzieci z przedszkola przygotowały niespodziankę uczniom z klas I-III  i jednocześnie pokazały swoje umiejętności.

W przedszkolu lubimy śpiewać, recytować  i tańczyć. W tym dniu cieszyliśmy się, że naszą dobrą energią, śmiechem, wesołością mogliśmy się podzielić ze wszystkimi, którzy przybyli: z uczniami z klas I-III wraz ze swoimi nauczycielkami, z panią dyrektor Sylwią Kotowską, z panią wicedyrektor Barbarą Hoffman-Sroką  i z panią wicedyrektor Honoratą Michalską.

W naszym przedszkolu jest 5 grup:

• Biedronki    – grupa 3-letnia    – wychowawca Jolanta Łyszkowicz
  • Żabki           -  grupa 4-letnia    – wychowawca Anna Marczyk
  • Motylki       - grupa 5-letnia    – wychowawca Teresa Kierner
  • Witaminki   - grupa 5-6 letnia – wychowawca Justyna Szcześniak
  • Słoneczka   - grupa 6- letnia   -  wychowawca Karolina Kurek

Mnóstwo braw, radości, uśmiechu wywołały:

• - grupa Biedronki, która zaprezentowała trzy tańce „Nie chce Cię znać”, „Dwóm tańczyć się zachciało” oraz bez podkładu muzycznego „Grozik”,
  • - grupa Motylki, która zaprezentowała taniec Krakowiak oraz taniec ze Sławomirem do piosenki "Miłość w Zakopanem"

Występy wszystkich grup bardzo się podobały. Zebraliśmy bardzo wiele pochwał  i postanowiliśmy spotkać się za rok, by znów dzielić się radością, śmiechem, dobrą energią   i wzajemną życzliwością.

Wszak jesteśmy jedną wielką szkolno-przedszkolną rodziną.   Do zobaczenia za rok.........Pozdrawiamy !

Autor: Jolanta Łyszkowicz, Anna Marczyk