Udział w podsumowaniu projektu Akademia Mistrzów Zawodu – program wsparcia uczniów kształcących się w Powiecie Brzezińskim”

W dniu 15.02.2018r. delegacja uczniów naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym  realizację projektu „Akademia Mistrzów Zawodu – program wsparcia uczniów kształcących się    w Powiecie Brzezińskim” w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach.

Grupa uczennic: Gabriela Samecka i Paulina Janowska z kl. VII szkoły podstawowej, Izabella Wiśniewska i Karolina Piekut z kl. IIIa gimnazjum oraz Wiktoria Ryniecka i Maria Klemba z kl. IIIb gimnazjum miały możliwość zapoznania się z tematyką projektu przedstawioną przez Starostę Powiatu p. Edmunda Koteckiego.

Ponad to uczniowie ZSP zaprezentowali umiejętności nabyte podczas specjalistycznych szkoleń. Uczennice naszej szkoły  miały również możliwość obejrzeć wyposażenie szkoły zakupione w ramach realizacji projektu unijnego.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów technikum gastronomicznego.

Autor: Monika Wielamek