Wynik Ogólnopolskiego Konkursu ,,MEDITEST”

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jeżowie zdobyli wyróżnienia w konkursie ,,MEDITEST” organizowanego przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji z siedzibą w Warszawie.

,,MEDITEST” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych i obejmuje ogromny zakres zagadnień dotyczących zdrowego stylu życia, budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu, zagrożeń dla zdrowia i życia człowieka oraz postępowania w nagłych wypadkach czyli pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczniowie naszej szkoły pierwszy raz brali udział w tych zmaganiach, ale i tak w bieżącym roku odnieśli wyjątkowy sukces.

Wyróżnienia otrzymali: Gabriela Samecka, Martyna Dyśkowska i Krzysztof Mazgajewski w rankingu ogólnopolskim tego konkursu.

Wszyscy uczniowie przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem Pani Kingi Delewskiej-Dobruszek.

Podsumowując w całym kraju w Ogólnopolskim konkursie ,,MEDITEST” brało udział 9717 osób w samym województwie łódzkim brało udział 951 osób.

W kategorii wiekowej: Szkoła Podstawowa 6-7:

• Samecka Gabriela zdobyła 54 punkty na 60 co dało jej 7 miejsce
  • Dyśkowska Martyna i Mazgajewski Kszysztof zdobyli 46 punktów na 60 co dało im 15 miejsce
  • Gronowska Aleksandra zdobyła 19 miejsce
  • Janowska Paulina zdobyła 29 miejsce
  • Świderek Sandra zdobyła 31 miejsce
  • Urbanek Krzysztof zdobył 32 miejsce

W kategorii wiekowej: Gimnazjum

• Maria Klemba zdobyła 28 miejsce

Uczniom gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów