Kino w szkole

Dnia 20 listopada o godz. 9.00 klasy I-III uczestniczyły w projekcji filmu animowanego pt. „Dzieciak rządzi".

Film opowiada historię siedmioletniego Tima. Pewnego dnia w życiu chłopca pojawia się młodszy braciszek.  Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu.

Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat.  Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Autor: Joanna Gołębiowska