Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2012 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pan Wójt Tomasz Piechota oraz Pani Dyrektor Anna Szeligowska przyznali nagrody nauczycielom. Nie obyło się również bez podziękowań, życzeń dla wszystkich pracowników szkoły i gromkich braw. Ciepłe życzenia nauczycielom złożyła także przewodnicząca Rady Rodziców p. Izabela Samecka. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia oraz wręczyli kwiaty wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Całą uroczystość wzbogacił występ uczniów  przygotowany pod kierunkiem p. Wioletty Fert oraz p. Małgorzaty Szymczak.

Wioletta Fert