Dzień Mamy i Taty w klasie IIA

„Cudownych rodziców mam, odkryli mi każdą z dróg, po której szłam…”

9 czerwca 2016 roku uczniowie klasy II A przygotowali dla swoich rodziców w sali gimnastycznej uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na część artystyczną złożyły się wiersze, piosenki, skecze i tańce. W ten sposób dzieci wyraziły swoim kochanym rodzicom miłość i wdzięczność za trud wychowania. Wszyscy pięknie się zaprezentowali, dali popis swoich artystycznych umiejętności. Na koniec wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Dalsza część uroczystości przebiegała przy kawie, herbatce i pysznych słodkościach. Dzieci mogły potańczyć przy dźwiękach muzyki. Rodzice mieli okazję oderwać się od swoich codziennych obowiązków. Takie uroczystości integrują rodziców i skłaniają do refleksji. Mamy nadzieję, że wszystkim rodzicom się podobało i miło spędzili z nami czas.

Anna Prasek