Konkurs na najładniejszy zeszyt

Na początku roku szkolnego w październiku w klasach II i III został ogłoszony konkurs na najładniejszy zeszyt. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do starannego prowadzenia zeszytów, rozbudzania czujności ortograficznej i interpunkcyjnej oraz pracy nad kształtowaniem swojego poziomu pisma – kaligrafii.

Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie klas II i III. Przy ocenie brane były pod uwagę następujące kryteria:

- zeszyt prowadzony systematycznie

- zeszyt prowadzony starannie

- pismo czytelne, przejrzyste

- jak najmniej skreśleń, poprawek

- czysty, bez zagięć

- podpisany imieniem i nazwiskiem.

28 kwietnia komisja w składzie: Barbara Sawicka i Barbara Hoffman- Sroka oceniła zeszyty wybrane przez wychowawców. Laureatami konkursu pod hasłem „ Mój zeszyt- moja wizytówka” zostali:

Marta Czajkowska klasa IIa

Aleksandra Balcerak klasa IIa

Michał Lolo klasa IIb

Julia Szkopińska klasa IIIa

Julia Mozga klasa IIIb

Drodzy uczniowie!

Wasze zeszyty, to nie tylko wpis tego, co dzieje się na lekcjach, to także zbiór informacji, z których Wy sami musicie wielokrotnie korzystać. Chcemy, żebyście dbali o swoje zeszyty. Pragniemy, abyście bez trudu potrafili znaleźć w nich to, co ważne i potrzebne. Zależy nam na tym, aby zeszyty naszych uczniów były prowadzone systematycznie i starannie. Dlatego częściej będziemy organizowali podobne konkursy.

Barbara Sawicka i Barbara Hoffman- Sroka