Choinka szkolna

Dnia 4 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa.

Brała w niej udział cała społeczność naszej szkoły. Zaszczycili nas  swoją obecnością zaproszeni goście z Urzędu Gminy na czele z Wójt Gminy Jeżów panią Anną Szeligowską, Księdzem Proboszczem Parafii Jeżów Andrzejem Chmieleckim, Dyrektorem Gimnazjum panią Sylwią Kotowską, Dyrektorem Przedszkola panią Małgorzatą Nielepkowicz oraz Radą Rodziców.

Po oficjalnym otwarciu  Wicedyrektor Szkoły pani Joanna Adamska- Siemiątkowska przywitała uczniów, ich rodziców oraz przybyłych gości i życzyła wszystkim wesołej zabawy.

Następnie uczniowie klas III zaprezentowali część artystyczną pod hasłem „ Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe”. Odpowiednia choreografia, stroje, wesołe piosenki i układy taneczne wprowadziły w doskonały nastrój nie tylko wykonawców, ale również publiczność.

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek, a następnie w rytmie karnawałowej muzyki pod okiem Wodzireja bawili się do godz. 15.30.

Serdecznie dziękujemy rodzicom klas III za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Szczególne podziękowania dla pana  Mateusza Szostek za zainstalowanie profesjonalnego oświetlenia dyskotekowego z efektami specjalnymi.

Barbara Sawicka i Barbara Hoffman - Sroka