ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

ŚLUBUJE BYĆ DOBRYM POLAKIEM DBAĆ O DOBRE IMIĘ KLASY I SZKOŁY…….

20 listopada 2015r. w szkole odbyła się wyjątkowa  i bardzo ważna dla każdego pierwszaka uroczystość. W tym dniu dzieci uczęszczające do klas pierwszych stały się uczniami Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939r. w Jeżowie.  Z tej okazji pierwszoklasiści przygotowali dla zaproszonych gości krótki program artystyczny, podczas którego dumnie  recytowali wiersze i  śpiewali piosenki. Po części artystycznej wszystkie dzieci z powagą złożyły ślubowanie na sztandar szkoły. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Lucyna Klemba dokonała pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Jeżowie.

Na uroczystość przybyli rodzice, zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Pani Lucyna Klemba, Wicedyrektor Szkoły Pani Joanna Adamska – Siemiątkowska, Dyrektor Gminnego Przedszkola w Jeżowie Pani Małgorzata Nielepkowicz, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Jeżowie Pani Iwona Łęczycka, koledzy ze starszych klas, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Duży wkład pracy w przygotowanie uroczystości włożyli rodzice, którzy zadbali    o pyszny poczęstunek i drobne upominki dla swoich pociech. Bardzo dziękujemy        za współpracę.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za obecność. Dziękujemy również Pani Dyrektor Banku Spółdzielczego – p. Iwonie Łęczyckiej za przybycie oraz za obdarowanie pierwszoklasistów prezentami.