Zakończenie szkoły podstawowej przez klasy szóste

,,Dziś już ostatni dzień w naszej szkole...
Szybko minęło nam te sześć lat,

każdy z nas pewnie łezkę uroni,
zanim wyruszy w daleki świat.''

23 czerwca 2015 r. o godz. 16.00 odbyła się uroczysta akademia, podczas której klasy szóste pod kierunkiem Pań Urszuli Marczyk, Beaty Szulc i Joanny Adamskiej - Siemiątkowskiej zaprezentowały się w programie artystycznym, który w żartobliwy i jakże realistyczny sposób przeniósł zebranych do wspaniałej Krainy Luzaków, jaką jest szkoła. Uczniowie opowiedzieli zebranym, jak wielkim wyzwaniem, dla każdego było napisanie sprawdzianu szóstoklasisty.
      Szukali cudownego zwierciadła,które pomoże im uniknąć wszelkich trudności związanych z edukacją. W końcu odkryli cudowną wartość książki, która otworzyła im okno na świat i pozwoliła sprostać uczniowskim zadaniom. Opowiadając zebranym swoją historię przenieśli nas w świat bajki, której dalszy ciąg będzie tworzyć historia zdarzeń w gimnazjum - choć jak podkreśliła na wstępie swego przemówienia - Pani Dyrektor Sylwia Kotowska, to już nie będzie bajka, tylko trzeba będzie zabrać się do sumiennej nauki.
      Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne dla rodziców najzdolniejszych uczniów. Gorące życzenia dla Absolwentów naszej szkoły przekazała też Pani Wójt Gminy Jeżów Anna Szeligowska, której każdy z szóstoklasistów zapisał się głęboko w pamięci, gdyż przez pięć lat była dyrektorem naszej szkoły.
      Swoje wyrazy podziwu i nieskrywanych życzeń złożyli też: Przewodniczący Rady Gminy Jeżów - Pan Krzysztof Orłowski i Ks. Proboszcz Andrzej Bednarek.
      Pani Katarzyna Wijata - skarbnik Rady Rodziców - podziękowała Dyrekcji, Wychowawcom, Gronu Pedagogicznemu

i wszystkim Pracownikom Szkoły za codzienny trud kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży.