Konkurs recytatorski dla klas I-ych

W czwartek 30 kwietnia 2015 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I- ych.

Pierwszy etap konkursu odbywał się w klasach. Do drugiego etapu – szkolnego zakwalifikowało się 20 uczniów z obu klas pierwszych.  Młodzi artyści recytowali wiersz Zofii Lorek pt. „Marzec”. Jury w składzie: p. Lucyna Klemba - dyrektor szkoły, p. Joanna Kierner – bibliotekarka z Biblioteki Gminnej w Jeżowie i p. Jolanta Szulc – bibliotekarka szkolna oceniało dykcję, interpretację utworu oraz strój i rekwizyty.

Wyłoniono zwycięzców:

I miejsce zajęła uczennica z klasy I A– Hanna Topolewska

II miejsce zajęła uczennica z klasy I A – Marta Czajkowska

III miejsce zajęli: uczeń z klasy I A – Jakub Wilk

oraz uczennica  z klasy I B - Nina Janowska.

Były też 3 wyróżnienia dla uczennic klasy I A – Magdaleny Szcześniak i Wiktorii Banaszkiewicz

oraz  uczennicy klasy I B – Wiktorii Kucikowicz.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy konkursu:

Anna Prasek, Anna Duczek