Nasze Szkolne Koło Caritas

,,Potrzebuje mnie Chrystus, by miłować,
potrzebuje mnie Chrystus, aby kochać.
Nie pogardzaj człowiekiem,
chociaż inną skórę masz.
Kochaj innych, jak braci

pomóż im..."

15 kwietnia 2015 r. naszą szkołę zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Łódzkiej Caritas w osobach

Ks. Sebastiana Krawczyka Księdza Wicedyrektora i Pani Kierownik Biura Wolontariatu Caritas - Danuty Sażyn.
      Nasi szacowni Goście opowiedzieli nam o działaniach Szkolnych Kół Caritas i przybliżyli służebną misję tej kościelnej organizacji na rzecz niesienia pomocy najuboższym.
      W działania naszej szkolnej Caritas z zapałem i głowami pełnymi dobrych pomysłów włączyła się prawie cała klasa piąta.
Życzymy im wiele radości, satysfakcji i spełniania siebie w wyrażaniu swej miłości bliźniego na co dzień.

Opiekun SKC
                                                                                                                                             Beata Szulc