„Koncert życzeń dla babci i dziadka”

„Koncert życzeń dla babci i dziadka” - pod takim  hasłem  w Szkole Podstawowej  w Jeżowie, w klasie  1 B odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą pierwszaki pod opieką wychowawczyni Anny Duczek zaprosili swoich ukochanych dziadków. Były wierszyki, piosenki i inscenizacje. Nie zabrakło też konkursów, tańców, słodkiego poczęstunku.

"Jak to z Babcią i Dziadkiem było..?" próbowały odpowiedzieć dzieci z klasy 1 B. Uroczystość zgromadziła rzeszę ukochanych gości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej. Dziadkowie i Babcie gromkimi brawami podziękowali swoim ukochanym wnukom za występy.

Uroczystość zakończyła się  słodkim poczęstunkiem i herbatą. Była też wspólna zabawa. Wychowawczyni dziękuje rodzicom za wspaniałe wypieki i za pomoc w organizacji uroczystości.

Babcia zawsze kochana,
choć już schorowana.
Babcia to nasza druga mama.

Dziadek jest niczego sobie,
kochany, zawsze coś fajnego powie.
Przeprowadzi przez ulicę,
na kartę do telefonu da dychę.

Anna Duczek