CHÓR SZKOLNY „PŁOMYKI” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JEŻOWIE ZDOBYŁ II MIEJSCE W REGIONALNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK W BRZEZINACH

W czwartek 15 stycznia 2015 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach odbył się II Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek objęty Patronatem Starosty Powiatu Brzezińskiego

p. Edmunda Koteckiego.

Organizatorem Konkursu była Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Brzezinach.

W konkursie wzięli udział soliści oraz zespoły w różnych kategoriach wiekowych. Naszą Szkołę reprezentował Chór Szkolny „Płomyki” przygotowany przez p. Joannę Adamską – Siemiątkowską. Uczniowie  bardzo ładnie zaśpiewali pastorałkę pt.: „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” zajmując II miejsce. Konkurs przyniósł nam bardzo wiele niezapomnianych wrażeń, m.in. umożliwił dzieciom wykazanie się umiejętnością pracy w grupie oraz kreatywnością. Pozwolił również na zaprezentowanie ich zdolności muzycznych.

Uczniom bardzo gratuluję za zaangażowanie i wzorowe reprezentowanie Naszej Szkoły na bardzo wysokim poziomie.

Joanna Adamska - Siemiątkowska