Jasełka w Kościele św. Józefa w Jeżowie

11 stycznia 2015 r. - w naszej, parafialnej świątyni - po Mszy Świętej o godz.12.00 - uczniowie naszej szkoły przedstawili Jasełka dla wiernych, uczestniczących w niedzielnej Eucharystii.

Nad przebiegiem występu czuwały Panie: Joanna Adamska - Siemiątkowska, Jolanta i Beata Szulc. Uczniowie przenieśli nas myślą do czasów wypełnienia się mesjańskiej obietnicy w przyjściu na świat Jezusa Chrystusa. Piękne Aniołki z klasy pierwszej z radością w sercu witały maleńkiego Jezusa. Oddaliśmy cześć Synowi Bożemu przez śpiew kolęd i pastorałek, przy wtórze fletów i dzwonków chromatycznych.
      Nasz występ został nagrodzony słodyczami, licznymi brawami wiernych, podziękowaniem Ks. Proboszcza Andrzeja Bednarka i Pani Dyrektor Lucyny Klemba.

Jolanta i Beata Szulc