BÓG SIĘ RODZI...

,,Niech budzą się dusze,
serca się otworzą
i staną się BETLEJEM"

19 grudnia 2014 r. - to dzień naszej Wigilii szkolnej i klasowych spotkań opłatkowych. O godz. 10.45 Pani Dyrektor Lucyna Klemba powitała zaproszonych Gości i całą społeczność jeżowskich placówek oświatowych.
      Ks. Wikariusz Grzegorz Kaszewski - Słowem Bożym o narodzeniu Chrystusa rozpoczął naszą wigilijną uroczystość.
Uczniowie klas IV - VI pod kierunkiem Pań Katechetek Jolanty i Beaty Szulc wystawili Jasełka.
Przepiękną oprawę kolędową do przedstawienia stworzyła Pani Wicedyrektor Joanna Adamska - Siemiątkowska. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności gry na fletach i dzwonkach chromatycznych.
   Świąteczno - noworoczne życzenia skierowali do zebranych: Wójt Gminy Jeżów - Pani Anna Szeligowska, Przewodniczący Rady Gminy Jeżów - Pan Krzysztof Orłowski i Ksiądz Proboszcz - Andrzej Bednarek.
     Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej - uczniowie rozeszli się do klas, aby dalej świętować pamiątkę narodzenia Chrystusa.

Jolanta i Beata Szulc