Dzień Ziemniaka

4 listopada uczniowie klas I-III oraz grupa Biedronek i Motylków  wzięli udział w Dniu Ziemniaka.  Wszyscy uczestnicy imprezy zmierzyli się z przygotowanymi dla nich zadaniami.

Każdy z dużym zaangażowaniem i ogromnym wysiłkiem dawał z siebie wszystko, w różnych konkurencjach sportowych, żeby zdobyć punkty dla swojej drużyny.  Nie lada wyzwaniem okazało się obieranie ziemniaka, z którym zmagali się wychowawcy i rodzice dzieci klas „0”. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem jury : Pani Dyrektor Lucyny Klemba, Przewodniczącej Rady Rodziców Izabeli Sameckiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego Dariusza Foksa. Nasze jury sumiennie pilnowało, aby uczniowie trzymali się zasady fair play. Na koniec każda drużyna otrzymała dyplom, oraz ufundowaną przez Radę Rodziców słodką niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej małej imprezie.