Konkurs plastyczny pt. „Zdrowie”

W szkole podstawowej odbył się konkurs plastyczny pt. „Zdrowie”.

Uczniowie klas III – VI w grupach od 4 do 5 osób wykonali plakaty o tematach: „Biegaj dużo, żyj aktywnie, będziesz czuł się pozytywnie”, „Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz”, „Jedz owoce i warzywa, niech Ci od tego sił przybywa”, „Myj się dobrze i dokładnie, by wyglądać zawsze ładnie”, „Kto zdrowia nie szanuje, ten na starość żałuje”.

7 października komisja w składzie: p. Joanna Siemiątkowska, p. Monika Wielamek i p. Jolanta Szulc wybrała najładniejsze prace. Ocenie podlegały: zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność przekazu treści i ogólne wrażenie (estetyka).

Pierwsze miejsce zajęła grupa z klasy IIIa w składzie: Kamiński Mateusz, Pieta Wiktor, Ryniecki Artur, Wlazło Mateusz, Grzegorczyk Maciej.

Drugie miejsce zajęła grupa z klasy IV w składzie: Samecka Gabriela, Adamczyk Zuzanna, Świderek Sandra, Wlazło Agata, Kaczmarek Dominik oraz grupa z klasy IIIa w składzie: Porczyk Klaudia, Gabryszewski Rafał, Szklarek Wojciech, Kaczuba Karolina.

Trzecie miejsce zajęła grupa z klasy IIIa w składzie: Adamczyk Kacper, Lesiak Kinga, Janowska Wiktoria, Wójcik Julia, Reszka Wioletta.

Wyróżnienie zdobyli: Pawlik Kamil i Król Jakub z klasy IIIb.

Organizator: Jolanta Szulc