MOJE BEZPIECZNE WAKACJE 2014

Nasza szkoła przystąpiła do akcji pod hasłem: „Moje bezpieczne wakacje 2014”.

Głównym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Bezpieczne Wakacje” w Szczecinie, natomiast koordynatorem w naszej szkole p. Joanna Adamska – Siemiątkowska oraz p.Agnieszka Marczyk. Celem akcji jest uświadamianie dzieciom zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami oraz poprawa bezpieczeństwa w okresie roku szkolnego, a także promocja bezpiecznych zachowań na co dzień. Uczniowie z klasy III b oraz IV - VI  dowolną techniką wykonywali prace plastyczne na temat bezpieczeństwa dzieci w czasie spędzania wolnego czasu. W ten sposób uświadamiali sobie i innym zagrożenia związane z podróżą i wypoczynkiem. Na podstawie gotowych scenariuszy, wychowawcy klas również przeprowadzili zajęcia o tej tematyce.

18 września 2014 roku w naszej szkole, odbył się wewnątrzszkolny konkurs plastyczny. Komisja w składzie:

• p. Joanna Adamska – Siemiątkowska – jako przewodnicząca
  • p. Jolanta Szulc
  • p. Agnieszka Marczyk

dokonała oceny wszystkich prac i przyznała jednogłośnie:

I miejsce – Dominika Kaźmierczak

II miejsce Joanna Ryniecka

III miejsce – Bartłomiej Kubicz

W nagrodę na apelu szkolnym uczniowie otrzymają nagrody i cenne dyplomy.

Prace dzieci zostały przesłane do Szczecina celem ich udziału w dalszych eliminacjach. Uczniom życzymy powodzenia.

Joanna Adamska - Siemiątkowska