Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, mamy nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji,  nabrali sił i zapału do pracy, która nas wszystkich czeka.

Szczególnie ciepło witamy uczniów oddziałów przedszkolnych, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną oraz uczniów klas I i wszystkich pozostałych klas.

Witamy serdecznie nowych uczniów, który przyszli do nas z innych szkół, życzymy Wam abyście szybko poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, a Wasi nowi koledzy otoczą was przyjaźnią i opieką.

Chcemy, aby priorytetowymi zadaniami dla Was, drodzy uczniowie, było osiąganie jak najwyższych wyników w nauce, osiąganie sukcesów w konkursach, godne reprezentowanie naszej szkoły w każdym miejscu i sytuacji oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności, które przecież każdy z was posiada.

„Celem rozumnego życia jest myśleć to, co prawdziwe, czuć to co piękne, i kochać co dobre”.   Starajcie się o tym pamiętać.

U progu nowego roku szkolnego życzymy Wam wszystkim wiary we własne możliwości. Niech ten rok szkolny upłynie Wam na spełnianiu marzeń.  Niech każda mała porażka będzie fundamentem przyszłego sukcesu. Porażki traktujcie jako lekcję, z której należy wyciągnąć wnioski. Miejcie odwagę marzyć dalej! Pamiętajcie, iż macie obok siebie wielu sojuszników w walce o Wasze marzenia. Wasi Rodzice i Nauczyciele są cały czas blisko Was. Życzymy wam, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity, bo wtedy osiągniecie dużo sukcesów. W swym postępowaniu pamiętajcie, że „Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo” i takiego bogactwa życzę wam jak najwięcej.