Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 roku o godzinie 9:00 Mszą Świętą z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli rozpoczęły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego.

Po mszy świętej wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej szkoły. Pani Dyrektor Anna Szeligowska rozpoczęła uroczystą akademię, w czasie której odbyła się przysięga na sztandar szkoły uczniów klasy VI oraz przekazanie sztandaru uczniom klas V. Jak co roku spośród absolwentów szkoły zostali wyłonieni najlepsi: Gabriela Kłąb oraz Jakub Koziarski, którzy zostali nagrodzeni przez Pana Wójta za wyniki w nauce i najwyższe noty na sprawdzianie szóstoklasisty. Pani Dyrektor Anna Szeligowska wyczytała najlepszych uczniów z klas I-VI, którzy uzyskali nagrody książkowe. Nagrody otrzymali również uczniowie reprezentujący Samorząd Uczniowski oraz poczet sztandarowy. Do uczniów zwrócili się również Wójt Gminy Jeżów Pan Tomasz Piechota, Przewodniczący Rady Gminy Jeżów Pan Krzysztof Orłowski oraz ks. proboszcz Andrzej Bednarek z życzeniami na wakacje.

Na zakończenie akademii zostały skierowane podziękowania ze strony władz gminnych, nauczycieli oraz rady rodziców dla Pani Dyrektor Anny Szeligowskiej i Pani Wicedyrektor Barbary Hoffman – Sroka za kilkuletnią pracę na rzecz szkoły.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas po upragnione świadectwa, nagrody i dyplomy.