Lepiej być dobrym, niż nie!

Za nami magiczny weekend cudów i kolejna lekcja pokory i serdeczności. Po raz trzeci, dzięki ofiarności i hojności każdego z nas, udało się pomóc potrzebującej rodzinie.

Trwająca przez blisko trzy tygodnie zbiórka znów zakończyła się sukcesem.

Udało  nam się zebrać potrzebną żywność, artykuły chemiczne a także wyjątkowe prezenty, o które nieśmiało prosili członkowie rodziny pani Jadwigi. Zbiórka pieniężna pozwoliła na sfinansowanie kursu na prawo jazdy i zakup kart podarunkowych do sklepu odzieżowego i obuwniczego. Przybliżona wartość zrobionej paczki to 10 000 zł. Dlatego – BRAWO MY!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom (tym najmłodszym w przedszkolu, które dopiero poznają świat i nie do końca rozumieją ogrom ludzkich tragedii, a już tak pięknie zaangażowały się w akcję i tym starszym, które świadomie uczestniczyły w zbiórce).

Dziękujemy ich rodzicom za wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka i otwarte serca.

Dziękujemy gronu pedagogicznemu i pracownikom niepedagogicznym za zaangażowanie  i przeprowadzenie zbiórki pieniężnej.

Wierzymy, że właśnie podarowaliśmy wybranej rodzinie uśmiech i odrobinę spokoju. Razem stać nas na dobro! A przecież  lepiej być dobrym, niż nie!

Paczki dla rodziny, dyplom i podziękowanie dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

• Powiększ obraz

Paczki dostarczone do punktu zbiórki

• Powiększ obraz