Razem stać nas na dobro

Kolejny raz nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny  dołączył do Szlachetnej Paczki.

Ta ogólnopolska akcja skupia się na pomocy rodzinom, które często z trudnościami są pozostawione same, z dala od wzroku drugiego człowieka. Nie proszą o pomoc, mimo że bardzo jej potrzebują. Niejednokrotnie udowodniliśmy już, że pomaganie nam wychodzi  - mamy nadzieję (a nawet jesteśmy pewni), że i tym razem nie będzie inaczej.

W tym roku zostaliśmy darczyńcą dla czteroosobowej rodziny pani Jadwigi z powiatu brzezińskiego. W ramach mądrej pomocy chcemy zapewnić jej dokładnie to, co jest niezbędne do godnego życia. Od 27 listopada do 12 grudnia prowadzona będzie zbiórka żywności oraz artykułów chemicznych. Na liście potrzeb znajdują się również ręczniki, pościel i odzież, a także sfinansowanie kursu na prawo jazdy – w związku z czym prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy.

Pamiętajmy, że każda pomoc jest wartościowa i każdy gest, nawet najdrobniejszy – zmienia świat, czyjś świat.