Dzień Kobiet i wybory Miss

11 marca odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

Chłopcy z klas IV-VI pod opieką p. Dariusza Foksa i p. Pawła Chwalińskiego zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i rozbawili zebraną w sali gimnastycznej publiczność. Na wstępie przedstawiono genezę powstania Dnia Kobiet, następnie Mateusz Grzegorczyk porwał publiczność piosenką „Najwięcej witaminy“, a po przedstawionych szybkich wiadomościach przez TVJ (Telewizję Jeżów) w spektaklu wystąpili Listonosz, Wiatr, Wróbel, Kwiaciarz. Finałowy występ chłopców z klas szóstych, którzy urządzili pokaz mody, wywołał u każdego na twarzy uśmiech.

Wybory Miss szkoły podstawowej to już u nas tradycja, w tym roku uczniowie wybierali najpiękniejsze dziewczyny w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii klas 0 wygrała Dominika Orłowska. W klasach 1-3 najpiękniejszą okazała się Gabriela Samecka, a w klasach 4-6 zwyciężyła Wiktoria Ryniecka. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe szarfy i upominki. Nagrody zostały zasponsorowane przez tajemniczego sponsora.