Pomnożyliśmy dobro

Niełatwy mamy czas. Za nami trudny, obfitujący w nieprzewidziane zdarzenia rok.  Splot wydarzeń od nas niezależnych sprawił, iż często z obawą patrzymy w przyszłość. Lękamy się tego, co przed nami.

Mimo tak niepewnych dni, mimo tego, iż nierzadko sami mamy mniej, potrafiliśmy podzielić się z tymi, którzy mają naprawdę niewiele. Minął weekend cudów, zakończyliśmy akcję Szlachetnej Paczki.

Jesteśmy niesamowicie dumni, że po raz drugi pokazaliśmy, iż wspólnie tak wiele możemy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Dziękujemy dzieciom za każdy przyniesiony produkt, dorosłym za każdą podarowaną złotówkę. Przybliżona wartość zorganizowanej paczki to 9000 zł.

Choć potrzeby wybranej rodziny nie były ogromne, to spełnienie każdej z nich okazało się ogromnym dla nich zaskoczeniem.

Na widok 31 paczek, które z naszej szkoły trafiły w ich ręce, pojawiły się łzy wzruszenia, a głos odmówił posłuszeństwa… ale czy zawsze trzeba coś mówić? Czasem wystarczy jedynie spojrzenie. Spojrzenie, w którym odnaleźć można radość, spokój i przywróconą wiarę w lepsze jutro.

Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Autor: Samrząd Uczniowski