Konkurs plastyczny pod hasłem: „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w twoim domu będzie bezpiecznie”

Uczniowie  naszej szkoły z klas IV – VI przystąpili do XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2013/2014 pod hasłem: „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematem bezpieczeństwa, gdyż właściwa postawa oraz świadomość występowania zagrożenia, z jakim każdy może się spotkać, będzie mogła uratować czyjeś życie i zdrowie. Konkurs miał za zadanie promować wiedzę o bezpieczeństwie oraz kształtować prawidłowe postawy. Celem konkursu było także to, by wiedza pozostała w świadomości młodego człowieka jak najdłużej i towarzyszyła mu przez całe życie. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej Szef Obrony Cywilnej Kraju. Komisja w składzie:

- p. Joanna Adamska – Siemiątkowska – jako przewodnicząca

- p. Jolanta Szulc – jako sekretarz

- p. Monika Wielamek

- p. Paweł Chwaliński

- p. Anna Duczek

dokonała oceny prac i wyłoniła trzy najlepsze:

I miejsce – Bartłomiej Kubicz – kl. IV

II miejsce – Jakub Nockowski – kl. IV

III miejsce – Beata Gradowska - kl. VI a

Wybrane przez komisję prace zostaną przesłane do Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, celem rozstrzygnięcia dalszych eliminacji konkursu.

Joanna Adamska - Siemiątkowska