Konkurs plastyczny pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi – Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!”

Uczniowie naszej szkoły z klas IV – VI przystąpili do konkursu plastycznego pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi – Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”.

Miał on na celu promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzenie wiedzy z zakresu bhp w rolnictwie, a także rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych. Głównym organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Centrala z siedzibą w Warszawie, natomiast  współorganizatorem konkursu Państwowa Inspekcja Pracy. Komisja w składzie:

- p. Jolanta Szulc

- p. Joanna Adamska – Siemiątkowska

- p. Monika Wielamek

- p. Anna Duczek

dokonała oceny wszystkich prac plastycznych i wybrała jedną najlepszą, gdyż takie były kryteria  konkursu. Jest to praca Bartłomieja Kubicza  z klasy IV. Zostanie ona przesłana do Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi celem przeprowadzenia dalszych eliminacji konkursu. Uczniowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

Joanna Adamska - Siemiątkowska