ZERÓWIAKI ZAPREZENTOWAŁY JASEŁKA

Dzieci z grup "0" przygotowały przed Bożym Narodzeniem przedstawienie jasełkowe, na którym gościli koleżanki i kolegów z przedszkola. Była szopka i żłóbek z małym Jezusem...

W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem dzieci przedstawiły sceny narodzin Chrystusa.
Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Spiewały znane kolędy.
Maluszki przyniosły Jezuskowi rozmaite dary - koszyczek z jabłuszkami, garnuszek ze śmietanką oraz wielkie czerwone sreduszko.
Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem nauczycielek Pani Mileny Lebiedzińskiej i Pani Anny Duczek.
Kiedy artystyczna część dobiegła końca wszyscy występujący na scenie dostali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wystawienie przedstawienia.
Po wspólnym odśpiewaniu kolędy przez widzów i aktorów Pani Dyrektor zebranym dzieciom, rodzicom i pracownikom złożyła świąteczne życzenia.
Po występie maluchy zasiadli ze swoimi rodzicami do wspólnej wigilii. Po poczęstunku nie zabrakło odwiedzin Świętego Mikołaja wraz ze Śnieżynką, którzy to obdarzyli dzieci prezentami. Dziękujemy rodzicom za wspólną zabawę.

Anna Duczek

Milena Lebiedzińska