Bal Pani Jesieni w zerówkach

Jesień wcale nie musi być szara, deszczowa i smutna…

Zapewnili nas o tym nasi zerówiacy, którzy w kolorowych barwach złotej polskiej jesieni zaprezentowały się podczas balu, który odbył się 18 listopada 2013 r. w naszej szkole. Panią Jesień przywitały grzyby, leśne zwierzęta, jesienne warzywa, owoce i wiele innych przecudnych postaci. Jesienne stroje zaprojektowane przez rodziców budziły podziw i zachwyt. Pani Jesień przygotowała dla dzieci liczne zabawy, które były nagradzane słodkościami i upominkami. Dzieci rozwiązywały zagadki, przeliczały jesienne skarby, kolorowały, śpiewały piosenki… Nie zabrakło oczywiście degustacji - można było skosztować sałatki owocowej zrobionej przez dzieci. Zerówiaki były zachwycone, ponieważ wiedzą, że w owocach jest dużo witamin, które pomagają im rosnąć zdrowo. Były także wiersze, tańce, i piosenki.  Wszystkie dzieci znakomicie bawiły się  przy dźwiękach ulubionej muzyki. Wszystkim dopisywał świetny humor.

Panią Jesień żegnamy i za rok do naszej szkoły znów zapraszamy.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania przygotowując wspaniałe stroje dla swoich pociech! Wielkie brawa za pomysłowość i zaangażowanie!

Dziękujemy również Pani Dyrektor za obecność na naszym balu!

Anna Duczek

ilena Lebiedzińska